Nieuw signaal: Ureum formaldehyde als isolatiemateriaal Bij de GGDen zijn klachten gemeld nadat hun woning was geïsoleerd met UF-schuim. Deze klachten kunnen variëren van irritatie aan de ogen, de neus, de keel, tot aan misselijkheid of het hebben
Nieuwe advieswaarden voor PFAS in zwemwater Het RIVM heeft nieuwe advieswaarden bepaald voor PFAS in zwemwater.
Onderzoek naar veilige afstand voor energieopslagsystemen Het is een nieuwe ontwikkeling om duurzame energie tijdelijk op te slaan. Bijvoorbeeld in een buurtbatterij.
Onduidelijk of acrylamide kan ontstaan in diepe plassen Het is nog onduidelijk of de giftige stof acrylamide (AMD) in diepe plassen kan ontstaan of vrijkomen uit polyacrylamide (PAM).