Mogelijk effect hergebruik bouwmaterialen op kwaliteit bodem In een circulaire economie worden bouwmaterialen langer en op nieuwe manieren hergebruikt. Dat is duurzaam, maar in bouwmaterialen kunnen vervuilende stoffen zitten zoals metalen.
RIVM: PFAS in drinkwater uit rivierwater moet omlaag Het RIVM Rijksinstituut voor Volksgezondheid en Milieu (Rijksinstituut voor Volksgezondheid en Milieu) adviseert om de concentraties PFAS (Poly- en perfluoralkylstoffen )in drinkwater in
Circulaire economie: meer mogelijkheden voor hergebruik licht radioactieve stoffen Bij het maken van staal en pigment blijven miljoenen kilo’s licht radioactieve stoffen over. Ook in de snel groeiende sector van de geothermie zullen steeds meer van deze stoffen ontstaan.
Geen maatregelen nodig na onderzoek naar schadelijke stoffen in gewasbeschermingsmiddelen Het RIVM Rijksinstituut voor Volksgezondheid en Milieu (Rijksinstituut voor Volksgezondheid en Milieu) onderzocht of er op dit moment stoffen zitten in gewasbeschermingsmiddelen die qua chemische s
Onderzoek naar gezondheidseffecten door bestrijdingsmiddelen haalbaar en zinvol Bestrijdingsmiddelen kunnen schadelijk zijn voor de gezondheid van omwonenden.
RIVM: Veranker gezondheidsverbetering in beleid voor omgevingsgeluid Gezondheidsschade door omgevingsgeluid geluid doet zich eerder voor dan tot nu toe werd aangenomen.