Nieuw signaal: Dennenprocessierups Vlinders van de dennenprocessierups zijn recent waargenomen in Belgiƫ en Duitsland, niet ver van de Nederlandse grens.
Geluidsmetingen: verwachte geluidsreductie door stille banden blijft uit Uit RIVM-metingen in 2019 blijkt dat het verkeer op snelwegen 3 decibel meer geluid maakt dan de berekeningen van Rijkswaterstaat aantonen.
RIVM adviseert vinger aan de pols bij 5G 5G-systemen gaan de nieuwe generatie mobiele netwerken vormen, na 2G, 3G en 4G.
RIVM adviseert maatregelen om verspreiding legionella via RWZI's te voorkomen Het is aannemelijk dat sommige afvalwaterzuiveringsinstallaties Legionella verspreiden. En het is mogelijk dat mensen hierdoor ziek worden.